sobota 24. ledna 2015

J e ž e k Na H o u b á ch


(Původně jsem toho chtěla fotit trochu víc, ale můj milý fotoaparát hlásí, že je paměť plná po jediném snímku. Tak to teď asi bude střídmější. Minimalismus by mi jistě neuškodil.)

Tiskátka z gumy, gelový fix a Tonínovy fixy. Už dlouho jsem nekreslila nic barevného a propojení s tiskátky mě baví moc!
A proč je Ježek na houbách? No původně to měly být slimáci, ale ať jsem ryla jak jsem ryla, slimák, co by vypadal jako slimák a přitom byl titěrný na rastr za ježka se mi prostě nepodařil. A kde bývají slimáci? Na houbách. Tedy si představte, že je ježek již po obědě:)

(Teď mě dělá radost, že máme zas nějakou barvu do domácí obyčejné kopírky, tak si čas od času nějaký obrázek vyjedu a třeba přiložím do obálky ke Karkulce.)

12 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. :)mám pořád před očima samé čumáčky:)(špinavé)

   Vymazat
 2. Jejda, ten je milý! Náš syn od mala říkal, že je ježek. Doteď spí v postýlce s několika plyšovými ježky.

  OdpovědětVymazat
 3. Mankote, Karkulku objednávám už asi měsíc! A teď je šance, že přijde i s ježkem?! Jdu hnedle na to, než dojde barva v kopírce.

  OdpovědětVymazat
 4. Kráásnýý,my ho máme a s ním radostažnakost,byl v obálce s krááásnou knížkou o Karkulce Červenéé,mocmoc díky .Saša.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to mám radost až na půdu že se líbí! Díky!

   Vymazat
 5. Potvrzuju, je to fešák! a šťastně si to k nám dofuněl i s třema karkulkama:)...potřeboval by další lesní kamarády do sady, moc doufám, že se nějací urodí a budou k mání klidně za korunky...mockrát díky! Hanka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky Hanko! Pomalu vzniká zajíček. Veverka už se/žalud vyloupla:)
   Tak až toho bude více, ráda dopošlu! Těší mě to velice:)

   Vymazat

těší mě!