sobota 6. prosince 2014

V i s í ,V i s í !

Letos (šité v ruce loni) na praporcích od Švambi. Uvnitř Jou Jou nebo nálepky letadel nebo perníčky s čokoládovými mincemi.

P.S.: sníh asi nebude, tak sáňky máme místo dětského botníčku.

Taky chcete sníh?

12 komentářů:

 1. mně se u vás taaaak líííbííí!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jé to jsme rádi!(zem jsem schválně moc nezabírala:))

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Ty nám přivezla sestra, že je chtěl někdo vyhodit, nechápu!:)sáňky jako botník se sedátkem pro každé dítko!:)

   Vymazat
 3. Ahoj Zuzi, adventní kalendář je fantastický a sáně užijete, sníh určitě bude, mí kluci si ho objednali u Ježíška. Ale nechci na to spoléhat a ráda bych jim u tebe objednala ty úžasný omalovánky, bude to pro Tebe jednodušší přes meil nebo Flér. Mějte se krásně, Markéta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. určitě přez mail, ale jak je libo! já taky moc doufám ve sníh:)děkuju mockrát! mail mám zuzanka.ransova@seznam.cz, už jdu balit:)tak napiš co a kam:)

   Vymazat
 4. Právě jsem poslala meil. Moc se na omalovánky těším! Děkuji. Markéta

  OdpovědětVymazat
 5. Zuzo, prosím, odkud máš klíčový věšák? Já sbírám velké staré klíče, takže tady zahořela má pravá člověčí závist naplno a neksrývaně:-))
  Jinak hurá matkám, které tvoří, nejen nakupují:-)
  Magda

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prosímtě koupen na bleším trhu na Kolbenově. Ale evidentně to bylo tak, že kněkdo přivařil staré klíče do kovového rámečku a natřel na černo, tak si ho můžeš vyrobit:)

   Vymazat
 6. Ten žlutomedvěd je boží! :) A jak jako sníh nebude? Už se pomalu otevírají vleky na horách, tam bude zachvíli určitě a to je důležité. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten dostali mí rodičové k svatbě a já ho jako Kačenku opečovávala celé dětství...a pak nám ho přinesli vypraného na zašití a uschnutí za kamna:)

   Vymazat

těší mě!