středa 18. října 2017

Klučičí věci...

 Dnes samé klukoviny. Na výtvarných dílnách, co pořádáme v našem městě pro maminky s dětmi jsme tvořili garáž. Z krabice od bot, lepenky a samolepících fólií.

 A z roliček od toaletního papíru.
 A pak ještě letadýlka. Z jednoho velkého kolíčku, ze dvou malých a ze dvou špachtliček od nanuků. Nejvíc se mi líbily jen přírodní dřevěné, ale to pokreslování fixami kluky moc bavilo.

 Dlouhou dobu u nás letí všecky hry od amanita design. Tatínek se činil a kluci tak mají raketu z polokonzervy, jako má človíček ze samorostu. Tedy ta ve hře je od párků, my sehnali jen od oliv. Je to aktuálně nejoblíbenější hračka. A nerozbitná a za nula kč.
 Není tedy divu, že potřebovala raketovou základnu (autíčka nakonec naše děti zas tolik neberou)


 V lese teď sbíráme samé samorostové planety.
 Meče od babičky. A zas fixy. Diamanty.

 (ve školce byl netopýr)
 No a stálé robotí zaujetí. Tohle je naše rodina, co kreslil A. tátovi k narozeninám. Zprava Antonín(s natahovací rukou), maminka s miminem(v břiše ještě, máme čtyři týdny do termínu), František(svítící a s hodně očima), tatínek s rozjetou nohou.
 Postupně připravuji dárky k vánocům. Tady je hotový robot Josef z machinaria, kterého si A. moc přeje. V těle má zaháčkovanou konzervu, aby si do sebe pusou mohl ukládat poklady.
Už jsem hrozně zvědavá, co nového do naší rodiny vnese třetí klouček!

http://amanita-design.net/

10 komentářů:

 1. Ten robot je fakt prďáckej! (pardon, ale nějak jsem nemohla najít seriozní slovo, které by se mi k němu líbilo) :)

  OdpovědětVymazat
 2. Téda, ten robot z Machinaria, s konzervou, aby si mohol do seba ukladať veci je super. Teda všetko sa mi páči, ale ten robot nemá konkurenciu. Nikde! :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky! oni plyšáka prodávají,ale teda konzervu v sobě nemá:)

   Vymazat
 3. Wow, such a nice production. It´s beautiful how creativity flows :-)...Sunny greetings, Taija

  OdpovědětVymazat
 4. Mě ta raketa ihned asociovala Samorost:-) Je teda krásná! A do hry mi myslím dozrály děti, jdu ji pohledat, to by se na víkend mohlo hodit.

  OdpovědětVymazat

těší mě!