čtvrtek 10. listopadu 2016

plakát žalm 23

 A3 plakát ke stažení.
https://www.dropbox.com/home?preview=sken_8_9_2016.pdf (omlouvám se, že je hlavou dolů:))https://www.dropbox.com/s/b5yjnjnk2mjewrl/sken_8_9_2016.pdf?dl=0 tento druhý by mohl fungovat?:)
Pokud se nepodaří odkaz, ráda pošlu v pdf na mail. (pište na zuzanka.ransova@seznam.cz) Plakát možno rozstříhat a dávat postupně (v nedělní škole to měli na devět měsíců) pro učení zpaměti.

 Na vybarvení a dokreslení.(Antonín vybarvuje zlehounka postupně..)Připravuju taky rybí adventní kalendář, snad ho stihnu tak, abych ho s vámi mohla taky sdílet.

U nás je bílá(skoro roztátá) peřinka...

21 komentářů:

 1. To je krásné!! S dovolením vytisknu pro své děti. Díky moc!

  OdpovědětVymazat
 2. To je nádhera. Vytisknu ho našim nábožkovým dětem. A ohledně adventního kalendáře, moje Anežka, s kterou jsme dělaly tvůj loňský, už se ptala, jestli budem letos zase mít naše ženské chvíle a lepit adventní kalendář. Tak jí vzkážu, že nejspíš jo. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jé anežko a máš ráda ryby?je to možná trochu nudné téma:)ale rybaříte že jo!bude to 24druhů ryb na vystřihnutí, vybarvení...a třeba pověšení...ale hlavně poznávání:)

   Vymazat
 3. Zuzko, ten je krásný. Třiadvacátý je můj nejoblíbenější žalm.

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to (nám) držím palce, ať to s adventním kalendářem dopadne. :-)
  Posílám pozdravení, Zuzi. Vím, že jsi na Instagramu, ale tam zase nechodím já, už se zdráhám zamotávat do dalších virtuálních sítí. Tak doufám, že se máte dobře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ehm a vy?vy máte rádi ryby?:)jinak tu dneska bude ještě jeden vyráběcí adventní kalendář:)
   máme se dobře!instagram je pro mě dobrý v rychlosti, nezabere téměř žádný čas-tedy pokud se zařeknu nedívat na ostatní příspěvky. k blogu se právě dostanu míň, protože je nějak víc času na jiné věci:)a jak vy se máte?

   Vymazat
 5. Pán je môj pastier, nič mi nechýba:-)))))

  OdpovědětVymazat
 6. Fiiiiha, uzasne! Nechcete ho urobit aj v slovencine? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ajaj:)no vymazat by to snad v programu nějak šlo, a dopsat si svůj text:)já moc na ty programy právě nejsem šikovná.

   Vymazat
  2. Dakujem krasne, tak ja som si to s vasim dovolenim prepisala do slovenciny. Stratilo to na tej autentickosti, predsa len pocitacovy font nie je ruka :( a ja teda pekne nepisem. Som zvedava zajtra na deti. Potom poslem foto :)

   Vymazat
 7. Zuzi, to je moc hezké. díky! Tereza

  OdpovědětVymazat
 8. To je překrásné. Navíc je to můj oblíbený žalm. Nějak mi nefunguje ten odkaz. Mohla bych Vás poprosit, jestli byste mi ten sken neposlala na email? Pro moje děti a ministranty? Budu moc ráda. Eliška

  OdpovědětVymazat
 9. Zuzí.. co to máš za foťák? Fotí moc hezky a já bych si chtěla koupit nějaký lepší než máme teď..

  OdpovědětVymazat

těší mě!